Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Şemsiyeler

%56
Bahçe Şemsiye Kılıfı , Su Geçirmez Koruma Kılıfı Bej
250,00 TL
   
109,90 TL
%60
Banana Şemsiye Masa Üstü Gölgelik Koldan Ayarlı Bahçe Şemsiyesi Bej Renk
3.000,00 TL
   
1.199,00 TL

Bahçe Şemsiyeleri

Bahçe şemsiyeleri - Yazları büyük adımlar atıyor ve onunla birlikte önümüzdeki dönemde çokça kullanacağınız bahçe veya terasın organize edilmesi gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken diğer eşyalar arasında karakterize eden sıcak yaz günlerinde size gerekli gölgeyi verecek, balkonda veya bahçede maksimum rahatlık sağlayacak şemsiyeleri de unutmayın. Bahçe şemsiyeleri, çok çeşitli tasarım, boyut, renk ve stillerde üretilmektedir, böylece her bir kişi özel bahçe için şemsiyeyi bulabilir ve hem ihtiyaca hem de tasarıma tam uygun olarak kullanılabilir.

Bahçeniz için henüz bir şemsiye veya gölgelik satın almadıysanız, kişisel olarak ihtiyacınız olan şemsiyeyi seçmek için yardıma ihtiyacınız var çünkü kafeler için şemsiye satın almakla özel bahçe restoranları veya ev verandası için şemsiye satın almak arasında önemli bir fark vardır.

Kesinlikle ilginizi çekecektir -  bahçe oturma sistemleri sadece balkon bahçe mobilyalarında satın alınır!


Kendinize ihtiyacınızın ne olduğunu ve diğer şeylerin yanı sıra gölgelemek istediğiniz alanın büyüklüğü nedir, bu saatlerde güneşin açısı gibi güneş şemsiyesinin gerekli olduğu alanda daha fazla vakit geçirdiğiniz saatler nelerdir, belirli bir alanda gölgeleme mi yapmak istiyorsunuz yoksa genel olarak kaç kişiye göre Çoğu bu alanı ve daha fazlasını kullanır. Daha fazla soruyu nasıl cevaplayacağınızı ne kadar çok bilirseniz, ihtiyaç o kadar iyi tanımlanacak ve özel şemsiyenin ve kişisel olarak size uygun olanın seçimi daha kolay olacaktır.

Alanın boyutuna ayarlama
Gölgelendirme oluşturmak istediğiniz alanı ölçün, böylece hangi boyutta güneş şemsiyesine ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz. Seçim, gölgeli alanın çapından yaklaşık yarım metre daha büyük olmalıdır. Gölgeli alanın daha büyük olması için farklı yönlere eğilebilen bir şemsiye satın almak doğru olur, böylece güneşin açısını değiştirmeye bağlı olarak şemsiyenin açısını değiştirmiş olursunuz. Yan şemsiye, yandan ayaklı bir şemsiye, orta ayak ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda ve çeşitli güneş şemsiyeleri olduğunu unutmayın.

Şemsiyenin şekli
Çoğu insan bilindik yuvarlak şemsiyeye aşinadır, ancak pratikte dikdörtgenler, kareler ve daha fazlasını içeren çok sayıda ve çeşitli şekiller vardır. Şemsiyenizi tamamen ihtiyaca ve kurtarma alanına uygun olarak satın alacaksınız, aynı zamanda işlettiğiniz bahçe veya kafede dilediğiniz tasarımı düşüneceksiniz. Güneş şemsiyesi seçimi, bahçenin tasarımını büyük ölçüde etkiler ve bu nedenle sadece gölgelendirmeyi değil aynı zamanda tasarım bileşenini de düşünmelisiniz.

Basit ve rahat kullanım
Şemsiye seçiminden memnun kalabilmek için, açılması ve kapanması basit, açıp kapama çabası gerektirmeyen bir şemsiye satın almak doğrudur. Kullanımı basit olduğu sürece bundan keyif alacaksınız, ancak zahmetli ise, zevk bozulabilir ve ne zaman kapatmanız veya açmanız gerekirse üzülebilirsiniz.

Güneş şemsiyesi, daha önce değil, bahçe mobilyalarını seçtikten sonra satın alınmalıdır çünkü bir şemsiyeyi mobilyaya, şemsiyeye eşleştirmek daha kolaydır.
Yükleniyor...